colorist holifest


Colorist Holifest Hakkında

Doğanın; arındıran, üretme ve paylaşma tutkusu veren gücüyle müziğin hayatınıza kattığı enerjiyi ve coşkuyu bir arada yaşayıp hayatın her anını rengarenk yaşamak isteyen herkes burada buluşuyor. Renklerin festivali 2. kez hayatınıza renk katmaya geliyor. 24 Eylül´de Alanya´da buluşuyoruz. Boyalarımız, sağlığa zararı olmayan gıda boyası ve mısır nişastasından üretilmektedir. Yaş sınırımız yoktur

Colorist Holifest Kim Düzenliyor !!

Türkiye'de 1200 festival ve etkinliğin tanıtımını yapan Festivall.com.tr tarafından düzenlenmektedir. Festivaller yeterli duyuru yapılmadığı için hedef kitleye ulaşma noktasında yetersiz kalmaktadır. Tanıtım yada farkındalık yaratmak adına yapılan festivaller, hedef kitleye ulaşamadığı için amacına da ulaşamamaktadır. Biz Festival Rehberi olarak; 2015 yılında hazırlıklarına başladığımız Festivall.com.tr projesi 2018 yılında web sitesi olarak yayına alınmıştır. Pek çok festival ve etkinliği yerinde gördük, organizatörlerle fikir alışverişinde bulunduk.Sitemizi takip eden gezginler güzergahları üzerindeki festivallerden haberdar olarak seyahatlerini daha renkli hale getirmekteler.

S.S.S.

 • 1

  Boya zararlı mı ?

  Mısır nişastasından doğal bir ürün. Herhangi bir zararı yok. Açık yara yada alerjiniz varsa kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.
 • 2

  Biletin içeriğinde ne var ?

  Bilet giriş + 1 adet boya ücretsiz.
 • 3

  Daha fazla eğlence için boya nasıl alabilirim ?

  Festival alanında görevlilerden boyalarınızı kolayca satın alabilirsiniz .
 • 4

  Çocuklar girebilir mi ?

  Sorumluluğu tamamen sizde olmak şartıyla girebilir ve 0-10 yaş grubu ücretsizdir. .
 • 5

  Boyalar ne zaman atılacak ?

  Güneş batmadan önce yaklaşık 18:30 civarı.
 • 6

  Kaçta başlıyor, kaçta bitiyor ?

  17:00´da başlıyor, gece yarısına kadar devam ediyor.